Mistrovství Čech mládeže do 16 let za polovinou

V neděli 23.10. proběhla pro hráče, hráčky, rodiče a trenéry přednáška na téma Ženský šach od IM Zuzany Hagarové. Zájem byl veliký a kapacita sálu byla naplněna. V pondělí čekalo na účastníky všech kategorií i Open turnajů dvojkolo.

Po úterním pátém kole byla pro zájemce možnost navštívit místní sklárnu, prohlídka měla velký úspěch. Večer od 19:00 se odehrála simultánka se Stanislavem Stárkem a FM Janem Havlíkem. 52 hráčů, 29 výher, 12 proher, 11 remíz. V ten samý čas proběhla další přednáška na téma Kompoziční šach. Mistrovství Čech mládeže do 16 let včetně obou Open turnajů se přehouplo do své druhé poloviny.

Odkaz na on-line:
HD12

HD14
HD16

Mistrovství Čech mládeže do 16 let pořádá z pověření Šachového svazu České republiky Šachová škola pat a mat, z.s.. Slavnostní zakončení je na programu v sobotu 29. listopadu ve 14:00.